Заволока Алім Андрійович

Заволока Алім Андрійович

Віце-президент Української Асоціації Ветеринарних Лікарів Дрібних Тварин (USAVA), професор, доктор ветеринарних наук, Академік Української Технологічної Академії по відділенню "Технологія інформатики, інженерних шляхів життєзабезпечення населення і автоматизації виробництва".

ОСВІТА: закінчив Харківський зооветеринарний інститут, ветеринарний факультет.

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ: Інфекційні і незаразні хвороби, эпізоотологія, імунологія, гематологія; діагностика, профілактика гемодепрессивных і імунодепресивних станів при захворюваннях, клінічна оцінка результатів аналізів при діагностиці, комп'ютерна діагностика і моделювання.

ДОСВІД РОБОТИ: Харківський зооветеринарний інститут, він же Харківська державна зооветеринарна академія, стаж роботи в цьому вузі 40 років, включаючи посади завідувача кафедрами тропічного тваринництва і ветеринарії; эпізоотології, інфекційних хвороб і організації ветеринарної справи. У Канканському Університеті (Республіка Гвінея), завідував кафедрою діагностики, інфекційної патології і зооантропонозних захворювань, викладав французькою мовою біля 4- х років.

НАГОРОДИ:
  • Медаль "За багаторічну сумлінну працю", від Президії Верховної Ради СРСР. 1989р.
  • "За багаторічну сумлінну роботу, високий професіоналізм, видатні успіхи в науково-практичній і педагогічній діяльності, значний особистий внесок у розвиток ветеринарної науки і активну суспільну діяльність" від Державної Ветеринарної і Фітосанітарної Служби України нагрудний знак відмінності "Ветеран ветеринарної медицини України".
  • Нагрудний знак "Ветеринарне визнання" Українського відділення WSAVA. 2008р.
  • Диплом USAVA про присвоєння почесного звання "Ветеринарний лікар року", 2002р. - "За авторитет серед лікарів ветеринарної медицини".
  • Лауреат загальнонаціонального конкурсу USAVA "Ветеринарне визнання, ветеринарний лікар року", 2009р. - "За науковий внесок у розвиток ветеринарної медицини дрібних тварин".
  • Диплом USAVA про присвоєння почесного звання "Ветеринарний лікар року", 2012р. - "За 50 - літню сумлінну і творчу роботу".

ДРУКОВАНІ ВИДАННЯ, ПУБЛІКАЦІЇ: більше 200 наукових друкованих праць по ветеринарній медицині, серед яких книги по діагностиці бактеріальних і вірусних хвороб тварин, гематологічним і імунологічним дослідженням, діагностиці і профілактиці гемодепрессивных і імунодепресивних станів і т. і. Друковані праці виходили в різних країнах на російській, українській, англійській і французькій мовах. На цих же мовах представлялися доповіді на міжнародних наукових конференціях.

У цей час продовжує вивчення особливостей появи і прояву зоотропонозних захворювань залежно від соціальних і природно-географічних умов різних країн, досліджує застосування аллогенных гемопоэтических кліток після впливу жорстких імунодепресивних факторів.

Галерея зображень

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Читати 1414 разів

Підписка на новині

Шановні відвідувачі нашого сайту! Ви можете підписатися на наші новини через форму підписки! Не упустите цю можливість!

Де ми знаходимося:

loading map...
Click item below to move to