Статті

Глобалізація NAVC

Глобалізація NAVC

19–23 січня 2013 р. у м. Орландо, Флорида, в 30-й раз пройшла конференція Північноамериканського співтовариства ветеринарів (The North American Veterinary Community®).

Всього в роботі конференції взяла участь 15 691 особа, з них: 6 126 ветеринарів, 1 435 фельдшерів, 561 менеджер, технічний персонал — 459, 865 студентів, 3 999 експоненти, преса і PR — 157, сім’я і гості — 2 089. З них 10 % прибули з інших країн. Щоб відвідати ювілейну конференцію ми знайшли 30 причин, тому й не змогли зупинитися, а попутним вітром групу з п’яти українських ветеринарів принесло під високе екваторіальне небо.

І що ж ми побачили?

Ексклюзивний транспорт «від дверей до дверей»; майстер-класи; он-лайн центр навчання; зона релаксації NAVC; фітнес-класи; практичні заняття NAVC з удосконалення колективу; передача особистого досвіду; неперевершені можливості створення професійних контактів; кращі доповідачі; тепло Флориди взимку; квінтесенція 30 років досвіду проведення конференцій; перші місця за підсумками голосування в категорії медичних конференцій, екстраординарна екзотика; більше 1 200 наукових сесій; дозвілля для всієї родини; різноманітність; різноманітність і ще раз різноманітність програми; якісний догляд за дітьми; психологічна корекція і зміцнення здоров’я; лабораторні заняття; міжнародна атмосфера; головний приз — автомобіль; тури «за лаштунками»; безкоштовні вечірні розваги, всі можливі види тварин і спеціалізація, професорські ланчі, рівень задоволеності після конференції — 99 % (за результатами опитування 2012 р.), унікальний стиль NAVC персоналізації у навчанні, програми для мобільних пристроїв з можливістю щохвилинного планування своєї участі в NAVC... і багато іншого, що, звичайно ж, неможливо було охопити одній людині за п’ять насичених днів конференції.

Кілька днів до конференції дозволили нам адаптуватися до ящірок, які снують туди-сюди, задумливих крокодилів, повітря, просякнутого ароматами заморських квітів і трав, і зірок тропіка Рака. Ми встигли насолодитися парками розваг, якими так багата Флорида, і навіть підгоріти в аквапарку. Як відомо, кожен фахівець виробив індивідуальний стиль навчання, його побажання не менше індивідуальні. Тому програма NAVC була розроблена з урахуванням найрізноманітніших стратегій і модальностей навчання. Ви можете вибрати більш короткі, але сконцентровані на особистому досвіді сесії, або більш тривалі, але з більш глибоким розглядом питання по новітнім досягненням науки. Використані всі нові технології навчання під керівництвом експертів. Яку б програму Ви не обрали, Ви повернетеся додому з новими, необхідними для практики знаннями, які Ви негайно зможете застосувати.

Увага до України було екстраординарною! Ми отримали «гостеприємців» з числа минулих президентів NAVC, які забезпечували наше перебування в потрібному місці в потрібний час. Конференція NAVC 2013 стала для представників Асоціації ветеринарів дрібних тварин України (USAVA) можливістю освіжити свідомість, зміцнити здоров’я, відновити дружні зв’язки і просто повеселитися. Дуже приємно було зустріти Лідію Алавердову, добре відому українським ветеринарам (у минулому — редактор журналу VetZooProphy і представник Hill's). Завдяки тому що ми не планували екскурсії вечірнім Орландо в дні конференції, ми воістину змогли насолодитися спілкуванням з друзями і колегами в феєричній атмосфері екстравагантних розважальних програм!

Якщо Ви вирішите приїхати на Конференцію з усією сім’єю, то надійні фахівці подбають про ваших маленьких дітей, для дружини передбачений автобус для шопінгу, а у Вас залишиться багато вільного часу, щоб перейняти весь досвід, пропонований NAVC. Простота і цілісність пропонованого навчання вражає. Матеріал легко відкладається у свідомості і відразу після приїзду все, що взнав, не терпиться реалізувати, що я і спробував, освоюючи нові хірургічні вузли.

Звичайно, 1 200 наукових сесій, не рахуючи майстер-класів, семінарів і лабораторних занять, неможливо було розмістити в межах одного готелю. Для цього геніальні організатори NAVC задіяли п’ять готелів, між якими постійно і з інтервалом 3 хвилини з раннього ранку курсували автобуси. За ті десять хвилин, які займав переїзд, вдавалося поспілкуватися з громадянами Америки і країн всього глобуса; що приємно здивувало в транспорті — посмішка і кілька ввічливих фраз вважаються нормою.

Бажаючі могли зануритися в повсякденне життя ламантин, порибалити на щедрих водах Мексиканської затоки і навіть взяти участь в «Серенгеті Сафарі».

Гасло конференції «Дізнайся першим» цілком виправдало себе. Наукові сесії стали відображенням новітніх напрацювань в області всіх галузей ветеринарної медицини.

NAVC — це не подія січня 2013 року. Цілий рік Ви можете залишатися в курсі всіх новинок ветеринарної медицини, перечитуючи труди конференції і освіжаючи отримані знання, а також насолоджуватися журналом «Clinician's Brief» — офіційним журналом NAVC і відвідувати веб-сайт NAVC.com. Під час дебрифінгу президент NAVC Гатца Ріддел розповів нам про нову тенденцію в житті NAVC — глобалізацію. Для максимально повного відображення процесу в цьому році проведений ребрендинг логотипу NAVC, на якому тепер за літерою V (ветеринари) красується глобус. Тепер NAVC не обмежує своє позиціонування «Захід післядипломної освіти № 1 в Північній Америці», з 2013 р. організатори NAVC прагнуть утримувати топ-позицію в післядипломній освіті на глобальному рівні.

Безсумнівно, заряд знань і позитиву, який ми отримали завдяки організаторам NAVC, дозволить нам покращувати ветеринарну медицину України весь 2013 рік, а наступного року ми плануємо знову зустрітися з нашими американськими колегами. Подяки. Автор висловлює подяку NAVC за фінансову підтримку участі у заході двох ветеринарів з України.

Де ми знаходимося:

loading map...
Click item below to move to