Розважальна програма

Розважальна програма

Facebook

Блоги ветеринарии

Інститут USAVA

Головним завданням асоціації є формування професійних навичок і умінь, які приведуть до розуміння гасла WSAVA: «Одна професія — одне бачення світу».

За роки роботи Української асоціації лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин разом з розвитком ветеринарної медицини в нашій країні змінювалися, еволюціонували наші навчальні заходи. На сьогоднішній день із загальноосвітніх заходів утворилася Єдина Вища Школа USAVA.

Детальніше...

Майстер-клас

Щорічно USAVA організовує практичні заняття із залученням провідних фахівців міжнародного рівня із використанням найбільш сучасних технологій та обладнання для подальшого вдосконалення ваших практичних навичок.

Семінари USAVA є однією з унікальних особливостей, використовуючи яку учасники заходу можуть практично освоїти нові методики, працюючи в невеликих групах (не більше 20 чоловік) з найсучаснішим обладнанням ...

Детальніше...

Спартакіада

Шановні пані та панове, Ladies and Gentlemen.

Організаційний комітет Української асоціації лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин (USAVA) вітає Вас і Ваших близьких з новорічними святами і запрошує Вас взяти участь у Третій зимової ветеринарної спартакіаді 2013!

Час проведення: 30.01.13 – 04.02.13.

Місце проведення: гірськолижний курорт Подобовець.

Детальніше...

Більше статей...

  1. WSAVA CE
  2. Семінари

Авторизація

Підписка на новині

Шановні відвідувачі нашого сайту! Ви можете підписатися на наші новини через форму підписки! Не упустите цю можливість!

Де ми знаходимося:

loading map...
Click item below to move to