Розважальна програма

Розважальна програма

Facebook

Блоги ветеринарии

Інститут USAVA

Головним завданням асоціації є формування професійних навичок і умінь, які приведуть до розуміння гасла WSAVA: «Одна професія — одне бачення світу».

За роки роботи Української асоціації лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин разом з розвитком ветеринарної медицини в нашій країні змінювалися, еволюціонували наші навчальні заходи. На сьогоднішній день із загальноосвітніх заходів утворилася Єдина Вища Школа USAVA.

Очевидно, що основне завдання Асоціації — сформулювати діагностичні та лікувальні підходи для лікування хвороб, з якими стикаються лікарі в своїй практиці. Активісти Асоціації провели велику роботу з підготовки Єдиної Вищої Школи USAVA.

Ми не залишили без уваги жодну конференцію, що пройшла цього року в світі, жодну публікацію у світових спеціалізованих журналах, присвячених проблемам дрібних домашніх тварин. Отримана інформація була ретельно проаналізована і зіставлена з результатами нашої власної роботи. Все це лягло в основу доповідей, які будуть представлені в Інституті USAVA.

Серед членів Асоціації з кожним роком стає все більше лікарів, які готові передати свій досвід, майстерність і знання кожному з нас. Доповіді підготовлені провідними фахівцями в галузі ветеринарної медицини дрібних домашніх тварин нашої країни. Усі доповіді присвячені обраної заздалегідь темі.

Ми впевнені, що в рамках роботи Єдиного Інституту USAVA будуть спільно сформовані рекомендації з лікування пацієнтів з різними патологіями, які будуть висвітлені у 2012–2013 роках

Графік проведення «Інституту USAVA».

Частина перша: «Анестезія котів і собак». Препарати для седації і анестезії. Анестезіологічне обладнання. Моніторинг пацієнтів і інфузійна терапія в період анестезії. Полатайко О.

Частина перша: «Онкологічний пацієнт у ветеринарній практиці, особливості ведення. Введення в онкологію, епідеміологія раку, етіологія і патогенез пухлинних захворювань». «Методи діагностики пухлинних захворювань. Техніка взяття матеріалу для цитологічних і гістологічних досліджень. Техніка взяття кісткових біоптатів. Пункція кісткового мозку». Ігнатенко Н.

Частина перша: «Курс ветеринарної герпетології». Анатомія і фізіологія (анатомо-топографія органів) рептилій: черепахи, змії, ящірки. Техніка фіксації, забору крові, правило проведення клінічного огляду. Практична частина (відпрацювання техніки виконання ін’єкцій, пальпація, дача лікарських препаратів). Стоянов Л.

Частина перша: «Введення у ветеринарну кардіологію». (Увесь час майстер-класу розрахований на теоретичний матеріал, але, можливо, в кінці заходу відбудеться повне кардіологічне обстеження пацієнта, це обговоримо заздалегідь). Кардіологічне обстеження буде включати: збір анамнезу, клінічний огляд, аналіз рентгенограм грудної клітини, ЕКГ, ехокардіографію. Чернов В.

Частина перша: «Інтерпретація показників периферичної крові, кісткового мозку, пунктатів органів і тканин. Сказ і подібні йому захворювання: профілактика, діагностика, заходи боротьби». Заволока А.А.

Частина перша: «Застосування ультразвукового обладнання експерт-класу при проведенні абдомінальних, кардіологічних, судинних досліджень на прикладі роботи ультразвукового сканера «MindrayM7». Кудрявцев О.

Частина друга: «Пухлини шкіри. Клінічна картина, діагностика, варіанти лікування». «Пухлини молочних залоз. Новоутворення чоловічої та жіночої репродуктивних систем». Ігнатенко Н.

Частина друга: «Клінічна діагностика: показники норми крові, аускультація. Бактеріальні, грибкові, вірусні інфекції рептилій».

Терапія. Практична частина (патрозтин). Анальгезія і наркоз рептилій. Техніка виконання оперативних доступів у різних видів рептилій. Техніка виконання різних оперативних втручань. Стоянов Л

Частина друга. 1. «Дирофіляріоз собак». 2. «Дірофіляроз котів». 3. «Захворювання дихальної системи, що вимагають невідкладної допомоги». (Найбільш докладно розглядаємо кардіогенний набряк легенів). 4. «Диференційна діагностика у кардіологічних хворих». (Можливо, наприкінці майстер-класу -— повне кардіологічне обстеження пацієнта, це обговорюємо заздалегідь). 5. «Електрокардіогарфія» (у т. ч. після першої половини майстер-класу тим, хто бере участь у заході, роздають листи з ЕКГ, всього близько 10 варіантів від різних собак, пропонується кожному окремо їх проаналізувати, а після цього ми розглянемо разом усі ці приклади). Наприкінці майстер-класу — повне кардіологічне обстеження пацієнта. Чернов В.

Частина перша. «Загальна і специфічна профілактика хвороб тварин при різних патологіях. Використання факторів, що підвищують природну резистентність тварин до захворювань». Заволока А.А.

Частина перша. «Невідкладна хірургія та екстрені маніпуляції при ургентних станах». Киянченко С.

Частина перша. «Клінічний підхід до пацієнтів з офтальмологічної патологією». «Методи діагностики та інтерпретація результатів». «Схема обстеження пацієнта з офтальмологічної патологією». Нестерчук В.

«Основи судової ветеринарної медицини. Патанатомія дрібних домашніх тварин». Зон Г.А.

Ви і Ваші фахівці зможете пройти всі етапи навчання, від простого до складного.

Ми чекаємо на Вас.

Авторизація

Де ми знаходимося:

loading map...
Click item below to move to