Реєстрація на Конгрес USAVA

Реєстрація на Конгрес USAVA

Семінари

Українська асоціація лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин приділяє велику увагу проведенню навчальних семінарів. З 1998 року розпочато програму навчальних семінарів в регіонах України. Головне завдання семінарів в регіонах — наблизити процес післядипломної освіти в усі регіональні осередки нашої асоціації. Семінари готуються за заявкою регіональних осередків асоціації з попереднім підбором тематики, що цікавить. Формат навчальних заходів міняється залежно від заявленої тематики та побажань учасників. Інформацію про майбутні семінари можна знайти в розділі сайту «Освіта».

Ми постійно удосконалюємо формат наших заходів, покращуємо їх якість, неодноразово анкетували слухачів, а також знайомимося з практикою організації семінарів у зарубіжних країнах. Асоціація веде постійний відбір і навчання доповідачів для семінарів. Семінари — перша ступінь післядипломної освіти USAVA.

Семінари USAVA

WSAVA CE

Українська асоціація лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин бере участь у програмі післядипломної ветеринарної освіти по Східній Європі під егідою Всесвітньої асоціації ветеринарної медицини дрібних домашніх тварин WSAVA більше 10 років.

У рамках цієї програми щорічно проходить одне WSAVA CE в місті Києві.

В якості доповідачів на цих заходах виступають відомі світові фахівці, найбільші професіонали в своїй галузі, доповідачі WSAVA.

 

 

Детальніше: WSAVA CE

Майстер-клас

Щорічно USAVA організовує практичні заняття із залученням провідних фахівців міжнародного рівня із використанням найбільш сучасних технологій та обладнання для подальшого вдосконалення ваших практичних навичок.

Семінари USAVA є однією з унікальних особливостей, використовуючи яку учасники заходу можуть практично освоїти нові методики, працюючи в невеликих групах (не більше 20 чоловік) з найсучаснішим обладнанням ...

Детальніше: Майстер-клас

Спартакіада

Шановні пані та панове, Ladies and Gentlemen.

Організаційний комітет Української асоціації лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин (USAVA) вітає Вас і Ваших близьких з новорічними святами і запрошує Вас взяти участь у Третій зимової ветеринарної спартакіаді 2013!

Час проведення: 30.01.13 – 04.02.13.

Місце проведення: гірськолижний курорт Подобовець.

Детальніше: Спартакіада

Інститут USAVA

Головним завданням асоціації є формування професійних навичок і умінь, які приведуть до розуміння гасла WSAVA: «Одна професія — одне бачення світу».

За роки роботи Української асоціації лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин разом з розвитком ветеринарної медицини в нашій країні змінювалися, еволюціонували наші навчальні заходи. На сьогоднішній день із загальноосвітніх заходів утворилася Єдина Вища Школа USAVA.

Детальніше: Інститут USAVA

Авторизація

Де ми знаходимося:

loading map...
Click item below to move to