Реєстрація на Конгрес USAVA

Реєстрація на Конгрес USAVA

І.Ф.Вілковиський

І.Ф.Вілковиський

Спеціалізація: онкологія, абдомінальна і торакальна хірургія, нейрохірургія, ортопедичні операції.

У 2001 р. поступив на роботу в клініку «Біоконтроль» під керівництвом проф. Мітіна В. Н.

У 2002 р. закінчив Російський університет дружби народів за фахом ветеринарний лікар. На базі клініки під керівництвом проф. С. А. Ягнікова написав і захистив дипломну роботу на тему «Грижа міжхребцевого диска у хондродістрофічних порід собак у грудо-поперековому відділі хребетного стовпа».

З 2002 р. під керівництвом проф. Мітіна і проф. Ягнікова працював і навчався основам ветеринарії, діагностичним і лікувальним підходам до різних захворювань у дрібних домашніх тварин, спеціалізувався з ветеринарної онкології, абдомінальної та торакальної хірургії, ортопедії та нейрохірургії.

З 2005 р. поступив на роботу ветеринарним лікарем 1-ї категорії в клініку експериментальної терапії Російського Онкологічного Центру ім. М. М. Блохіна.

У 2006 р. проходив стажування в Німеччині в університетській клініці під керівництвом проф. L. Brunberg.

З 2008 р. і по теперішній час співробітник кафедри анатомії, фізіології та хірургії тварин РУДН (зав. проф., д.в.н. Ю. А. Ватник), де веде практичні заняття зі студентами з анатомії.

З 2008 р. по 2011 р. керував хірургічним відділенням ветеринарної клініки «Біоконтроль».

У 2009 р. проходив 8-денне стажування з ветеринарної хірургії в Англії в Брістольському ветеринарному університеті під керівництвом проф. P. Holt, а також у Royal Veterinary Collage, провідному англійському ветеринарному центрі.

У 2008–2009 рр. проходив стажування в Російському онкологічному науковому Центрі ім. М. М. Блохіна у відділеннях пухлини печінки та підшлункової залози (зав. проф., д.м.н. Ю. І. Патютко) і торако-абдомінальному відділенні (зав. академік РАМН, проф. М. І. Давидов).

З 2009 р. спільно з лікарями хірургічного відділення клініки проводить курси підвищення кваліфікації з неврології та нейрохірургії, травматології та ортопедії, а також з основ хірургії та онкології.

У 2010 р. з колегами відвідував Міжнародну ветеринарну конференцію в Італії (Ріміні) з постерною доповіддю за темою дисертації.

У 2010 р. під керівництвом проф. Селезньова С. Б. захистив дисертацію за темою «Клініко-морфологічна характеристика первинних і метастатичних новоутворень печінки у собак».

У 2012 р. у квітні проходив стажування в Цюріхському університеті Швейцарії з ортопедії.

У 2012 р. відвідав референтний ветеринарний центр з неврології та нейрохірургії в місті Бруно, Чехія. Центром керує один з найвідоміших ветеринарних хірургів Пітер Шренк.

У 2013 р. організував перший російсько-швейцарський майстер-клас з травматології та ортопедії собак і кішок за участю генерального директора компанії KYON.

Опублікував 28 робіт в російських ветеринарних журналах, 11 тез на російських ветеринарних конференціях, 1 тезу на міжнародній конференції в Італії, співавтор двох навчально-методичних посібників. Виступає і постійно готує наукові праці зі студентами та лікарями на російські конференції.

З осені 2010 р. працює головним лікарем ветеринарної клініки «Квіна».

З січня 2012 р. головний лікар мережі ветеринарних центрів «МедВет».

З 2012 р. – голова редакційної ради журналу «Petсовет».

Авторизація

Де ми знаходимося:

loading map...
Click item below to move to