Реєстрація на Конгрес USAVA

Реєстрація на Конгрес USAVA

Заволока Алім Андрійович

Заволока Алім Андрійович

Віце-президент Української Асоціації Ветеринарних Лікарів Дрібних Тварин (USAVA), професор, доктор ветеринарних наук, Академік Української Технологічної Академії по відділенню "Технологія інформатики, інженерних шляхів життєзабезпечення населення і автоматизації виробництва".

ОСВІТА: закінчив Харківський зооветеринарний інститут, ветеринарний факультет.

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ: Інфекційні і незаразні хвороби, эпізоотологія, імунологія, гематологія; діагностика, профілактика гемодепрессивных і імунодепресивних станів при захворюваннях, клінічна оцінка результатів аналізів при діагностиці, комп'ютерна діагностика і моделювання.

ДОСВІД РОБОТИ: Харківський зооветеринарний інститут, він же Харківська державна зооветеринарна академія, стаж роботи в цьому вузі 40 років, включаючи посади завідувача кафедрами тропічного тваринництва і ветеринарії; эпізоотології, інфекційних хвороб і організації ветеринарної справи. У Канканському Університеті (Республіка Гвінея), завідував кафедрою діагностики, інфекційної патології і зооантропонозних захворювань, викладав французькою мовою біля 4- х років.

НАГОРОДИ:
  • Медаль "За багаторічну сумлінну працю", від Президії Верховної Ради СРСР. 1989р.
  • "За багаторічну сумлінну роботу, високий професіоналізм, видатні успіхи в науково-практичній і педагогічній діяльності, значний особистий внесок у розвиток ветеринарної науки і активну суспільну діяльність" від Державної Ветеринарної і Фітосанітарної Служби України нагрудний знак відмінності "Ветеран ветеринарної медицини України".
  • Нагрудний знак "Ветеринарне визнання" Українського відділення WSAVA. 2008р.
  • Диплом USAVA про присвоєння почесного звання "Ветеринарний лікар року", 2002р. - "За авторитет серед лікарів ветеринарної медицини".
  • Лауреат загальнонаціонального конкурсу USAVA "Ветеринарне визнання, ветеринарний лікар року", 2009р. - "За науковий внесок у розвиток ветеринарної медицини дрібних тварин".
  • Диплом USAVA про присвоєння почесного звання "Ветеринарний лікар року", 2012р. - "За 50 - літню сумлінну і творчу роботу".

ДРУКОВАНІ ВИДАННЯ, ПУБЛІКАЦІЇ: більше 200 наукових друкованих праць по ветеринарній медицині, серед яких книги по діагностиці бактеріальних і вірусних хвороб тварин, гематологічним і імунологічним дослідженням, діагностиці і профілактиці гемодепрессивных і імунодепресивних станів і т. і. Друковані праці виходили в різних країнах на російській, українській, англійській і французькій мовах. На цих же мовах представлялися доповіді на міжнародних наукових конференціях.

У цей час продовжує вивчення особливостей появи і прояву зоотропонозних захворювань залежно від соціальних і природно-географічних умов різних країн, досліджує застосування аллогенных гемопоэтических кліток після впливу жорстких імунодепресивних факторів.

Теми доповідей:

  1. Інтерпретація показників периферичної крові, кісткового мозку, пунктатів органів і тканин.
  2. Сказ і подібні йому захворювання: профілактика, діагностика, заходи боротьби.
  3. Лайм-бореліоз і подібні йому захворювання у тварин і людини, профілактика, діагностика, лікування.
  4. Маловитратна, але чітка діагностика інфекційних, паразитарних захворювань та захворювань злоякісного росту експрес-методом в умовах будь-якої клініки.

Авторизація

Де ми знаходимося:

loading map...
Click item below to move to