Реєстрація на Конгрес USAVA

Реєстрація на Конгрес USAVA

Якуніна Марина Миколаївна

Якуніна Марина Миколаївна

Доктор ветеринарних наук, онколог-хіміотерапевт.

У 1996 році закінчила ветеринарно-санітарний факультет Московської академії прикладної біотехнології за спеціальністю ветеринарія, з цього часу працює у ветеринарній клініці «Біоконтроль», м. Москва.

У 2006 році захистила кандидатську дисертацію за темою «Консервативне лікування остеосаркоми».

У 2011 році захистила докторську дисертацію за темою: «Клініко-морфологічна характеристика лікарської чутливості спонтанного раку молочної залози собак і кішок».

Займається науково-дослідною роботою в області порівняльної онкології і розробок нових методів і схем лікування онкологічних захворювань. Публікує матеріали з досліджень в області хіміотерапії та онкології дрібних домашніх тварин. Виступає з науковими та навчальними доповідями на ветеринарних конференціях у Росії та за кордоном. Є автором більше 80 статей з ветеринарної онкології, автором книги «Рак молочної залози собак і кішок» і методичних рекомендацій з лікування спонтанного раку молочної залози у тварин, затверджених у 2011 році Російською академією сільськогосподарських наук Міністерства сільського господарства Російської Федерації.

Дійсний член ESVONC (Європейське співтовариство ветеринарних онкологів), член редакційної колегії «Російського ветеринарного журналу».

З 2005 року – президент ветеринарного онкологічного товариства «Інституту розвитку порівняльної онкології». Є організатором щорічних Всеукраїнських конференцій та семінарів з питань онкології дрібних домашніх тварин.

Авторизація

Де ми знаходимося:

loading map...
Click item below to move to