Реєстрація на Конгрес USAVA

Реєстрація на Конгрес USAVA

Равілов Рустам Хамітович

Равілов Рустам Хамітович

Доктор ветеринарних наук, професор.

Напрямком науково-дослідної роботи Р.Х. Равілова є пошук нових засобів діагностики, профілактики та лікування інфекційних хвороб тварин, він автор понад 300 наукових праць, має 3 авторських свідоцтва СРСР, 8 патентів РФ на винаходи; розробив у співавторстві: 4 діагностичних набори, 2 лікувальні біопрепарати, 2 вакцини і 3 рекомендації ; підготував і видав 5 монографій.

Під керівництвом професора Р.Х. Равілова захищено 8 кандидатських (1 дисертант – іноземець з Республіки Конго) і 1 докторська дисертації.

Він регулярно виступає з доповідями на міжнародних, всеукраїнських та регіональних наукових конференціях.

Лауреат Державної премії Республіки Татарстан в галузі науки і техніки.

Президент Гільдії практикуючих ветеринарних лікарів Республіки Татарстан.

Лауреат конкурсу кращих ветеринарних лікарів Росії «Золотий скальпель» у номінації «За науковий внесок у розвиток ветеринарної медицини».

Нагороджений пам’ятною громадської медаллю «За заслуги в галузі ветеринарії».

Власник і директор ветеринарної клініки «АльфаВет» в м. Казані.

За опитуваннями ветеринарних фахівців Російської Федерації, інфекційна патологія дрібних домашніх тварин входить до трійки тем семінарів, які вони хотіли б відвідати. Це говорить про великий дефіцит знань практикуючих ветеринарів в цій області. А якщо ви запитаєте заводчиків собак і кішок, чого вони найбільше побоюються, то вони в один голос вигукнуть: «Інфекцій!» Думаю, і в Україні проблема інфекційних хвороб ще повна «білих плям» і придуманих невігласами «міфів»!!! Приходьте на мої лекції — буде цікаво, пізнавально і, головне, застосовне у практичній роботі.

  Равілов Рустам Хамітович

Авторизація

Де ми знаходимося:

loading map...
Click item below to move to