Реєстрація на Конгрес USAVA

Реєстрація на Конгрес USAVA

Розважальна програма

Розважальна програма

Facebook

Блоги ветеринарии

Відкритий лист

Четвер, 15 травня 2014 09:40

Друзі, як вам відомо, USAVA завжди була аполітичною, і ми завжди були раді бачити людей з різних куточків України та світу. Але ситуація в нашій країні, зокрема, в Одесі, спонукає на незаплановані думки та дії. Друзі, ми – ветеринари, громадяни найгуманнішої професії! І так як наші пацієнти не розмовляють, наше мислення спирається на досвід, знання та інтуїцію, і в житті теж так.

Нам не потрібні зайві слова, публікації ЗМІ та повідомлення в інтернеті, щоб зрозуміти – нас роз’єднують спецслужби, політики, агресивно налаштовані люди, олігархи і т. д. Це все отруює суспільство, ми втрачаємо друзів, сваримося через політику. Це нам треба? Коли наша справа – рятувати життя братів менших!

Коли нас намагаються віддалити один від одного, змусити говорити погані речі і вірити брехні, ми не повинні йти на поводу і не повинні протистояти ситуації такими ж брудними методами. Ми повинні продовжувати робити свою справу і слідувати покликанням з усім професіоналізмом, який у нас є. Більше того, ми повинні підтримувати дружбу, солідарність і толерантність у ветеринарному співтоваристві!

Ми розуміємо, спілкування між лікарями – це головне! У доісторичні часи комунікація між першими людьми допомогла вижити, а зараз вона допоможе нам зберегти мир. USAVA Конгрес – подія, метою якого насамперед є спілкування між спеціалістами.

Делегати з європейських країн беруть участь і підтримують наш захід. Доповідач з Німеччини Ульріка Матіс у своєму листі підтримала USAVA Конгрес, і їй за честь допомогти нам у такий складний час.

3-4 травня в Дніпропетровську проходив захід, в якому брали участь і російські колеги – Олександр Костянтинівський, Михайло Корелі, Ганна Степаненко. А також у березні пройшла конференція клініки «Алден Вет». Спасибі доповідачам за їх мужність!

Наші колеги сподіваються на зустріч з вами і чекають ваших доповідей. Не хотілося б, щоб політичні інтриги вплинули не кращим чином на наші багаторічні дружні і братерські відносини, а також на наші професійні зв’язки.

Цього року, відвідавши конгрес, ви доведете, що ви – фахівець, світло нації і головне – розумна особистість, яка має свою професійну гідність! Давайте забудемо про політичні підступні плани на кілька днів, об’єднаємося і будемо розвивати ветеринарну медицину!

Сподіваємося на ваше розуміння і об’єктивність.

Побачимося на конгресі!

Одна професія – одне бачення світу.

З повагою, Владлен Ушаков.

 

P.S. Не той твій друг, хто за столом з тобою їсть і п’є, а хто в нещасті будь-якому на виручку прийде. Хто руку тверду подасть, позбавить від тривог. І навіть виду не подасть, що він тобі допоміг.

Омар Хайям

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Детальніше в цій категорії: « USAVA у Харковi! Новини Usava! »

Авторизація

Хто на сайті

На сайті 158 гостей та відсутні користувачі

Де ми знаходимося:

loading map...
Click item below to move to