Розважальна програма

Розважальна програма

Facebook

Блоги ветеринарии

USAVA-КОНГРЕС 2017!

Четвер, 06 липня 2017 23:55

01-03 червня в Полтаві, вул. Соборності, 23, «Театр ім. М.В. Гоголя» пройшов щорічний, наймасштабніший ФОРУМ 2017 року в Україні USAVA-КОНГРЕС 2017 з ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ДРІБНИХ ТВАРИН, професіоналізму та БІЗНЕСУ, а також перший ЕТНОВЕТФЕСТ-2017

01–03 июня в Полтаве USAVA-КОНГРЕСС 2017

Ми провели 30 ГОДИН СПІЛКУВАННЯ ІЗ ЗІРКАМИ ВЕТЕРИНАРІЇ ТА БІЗНЕСУ.

Ці люди довели свою успішність високим прибутком і визнанням професійного співтовариства. Ми дізналися від них те, чого вони більше ніде не розповідали.

01–03 июня в Полтаве USAVA-КОНГРЕСС 2017

01–03 июня в Полтаве USAVA-КОНГРЕСС 2017

НА USAVA-Конгресі 2017 ми ЗА 3 ДНІ:

  • Склали план вашого професіонального просування як ветеринара на рік вперед.
  • Дізналися, як створити професійні навички і закріпити їх.
  • Навчилися пропонувати ваші послуги не через силу, а між справою і з більшою ефективністю.
  • Отримали алгоритм хірургічних, лабораторних, ендокринологічних, кардіологічних та інших дій.
  • Зробили перші кроки до делегування частини ваших завдань і формування вашої команди.
  • Зрозуміли, які слова і дії допоможуть привернути увагу вашої цільової аудиторії.
  • Перетворили вашу сторінку в соцмережі на потужну систему з пошуку клієнтів.
  • Домовилися про партнерство з іншими учасниками конгресу.
  • Знайшли ветеринарного лікаря, менеджера або іншого учасника вашої команди
  • У невимушеній атмосфері поспілкувалися з людьми, які є обличчям українського ветеринарного бізнесу

Для нас є важливим те, що ви знайшли час і не пропустили USAVA-КОНГРЕС 2017, а також ЕТНОВЕТФЕСТ-2017!

Хочемо висловити особливу подяку партнерам USAVA Конгресу 2017: АВЗ, Acana, Биомир, Arterium, Barbus, Bayer, Ветексперт, StarsPetFoods, Сузір’я, Продукт, Triplex, Merial, УВТ, Телеоптик, Тайгерс.

партнеры USAVA Конгресса 2017

01USAVA Конгрес надав ТРИ НАПРЯМКИ

Часто забувають, що лікування - лише частина роботи ветеринара. Інші дві - пошук нових ідей, джерел освіти та робота з клієнтами - надання їм послуг. На конференції ми зібрали всі три складові в єдину лінію, надавши можливість отримати знання в усіх напрямках.

02USAVA - це «WOW» - СПІКЕРИ

Наталія Ігнатенко - перший резидент Європейського коледжу внутрішніх хвороб ECVIM-CA в Україні. Андрій Комолов - один з наймудріших ветеринарів Росії. Войціех Ніжанський - один з провідних репродуктологів Європи і Польщі. Володимир Мітін - один з кращих менеджерів ветеринарії Росії. Метью Під - один з джентльменів ветеринарії Англії, а також працює RVC in London, DVM, директор Центру клінічних навичок Великобританії. Федеріко Фракассі - один з провідних ендокринологів Європи та Італії, дипломат Європейського коледжу внутрішніх хвороб, доктор ветеринарних наук. Марія Савінкіна - знає все про ветеринарний менеджмент Росії. Олена Бажибіна - провідний лікар лаборант Росії. Ми впевнені, учасникам конгресу було чого в них навчитися.

03USAVA надає ДІЛОВІ ЗНАЙОМСТВА та ОБМІН ДОСВІДОМ

Ніякого професіоналізму не вийде, якщо ви продовжите сидіти в шкаралупі. Ви можете більше, ніж ви думаєте, коли поруч з вами однодумці. На USAVA-Конгресі 2017 ви не тільки знайшли колег, з якими можна обмінятися ідеями, а й першими отримали знання від людей, які власноруч створюють і рухають ринок ветеринарії

04USAVA дала РІШЕННЯ РЕАЛЬНИХ КЕЙСІВ

Ніякої води і словоблудства. На конгресі ви отримали рішення проблем, з якими ви і тисячі інших ветеринарів не могли впоратися.

05USAVA - ЦЕ ВЛУЧЕННЯ В ПОТІК

84% ветеринарів, які побували на наших минулих заходах, приходять і на наступні. Причому серед них як «зелені» новачки, так і «досвідчені» професіонали. Павло Пульняшенко, Дмитро Бережний, Наталія Ігнатенко, Сергій Киянченко, Сергій Ткаченко, Марія Ткаченко, Галина Мазуркевич, Олександр Кудрявцев, Андрій Курач, Руслан Iсламов, Ігор Плешивцев, Анна Кондратьєва, Андрій Лященко, Наталія Комаева, Іван Стойков, Ярослав Тищенко, Павло Каратаєв , Владислав Козловський, Леонід Стоянов - усі вони починали з нами. За роки плідної співпраці ці люди не тільки просунулися в мистецтві ветеринарії, а й збільшили свій прибуток і кількість клінік. Багато з них і зовсім доросли до спікерів і виступають сьогодні перед вами.

06USAVA - це USAVA!

Ми - перші, хто збирає Конгрес з таким складом спікерів і програмою, не тільки по ветеринарії, а й професіоналізму і бізнесу. Щоб отримати той же обсяг знань, як на USAVA-Конгресі 2017, вам довелося б відвідати три окремі конференції. USAVA - це енергія життя ветеринарного лікаря!

07USAVA з вами рухає РИНОК, а не біжить за ним

USAVA дає можливість опинитися серед тих людей, які визначають тенденції розвитку ветеринарії в Україні на рік вперед. Знаючи наперед, що буде, ви збираєте вершки до того, як ваші конкуренти встигнуть відреагувати.

08USAVA відкрила СЕКРЕТИ ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ ЗІРОК

Професіоналізм великих складається з непомітних дрібниць, які не бачить ніхто. На USAVA-Конгресі 2017 ви потрапили в цю таємну кухню.

09USAVA - це ШВИДКІ РЕЗУЛЬТАТИ

На USAVA-Конгресі 2017 ми застосували концептуально новий підхід до ведення ветеринарного бізнесу. Він спрямований на мінімізацію витрат вашого часу і максимізацію результату. Посудіть самі - за три дні ви отримали стільки знань, скільки раніше отримували за кілька окремих курсів. Причому це не порожня теорія, а готові до використання фішки, методи, прийоми, засоби в сфері хірургії, ендокринології, лабораторної діагностики, фелінології, менеджменті, просуванні в соціальних мережах, пошуку клієнтів і багато іншого.

10ЕтноВетФест 2017

USAVA-Конгрес для ветеринарних лікарів і членів їх сімей провели неймовірну подорож в минуле своєї країни. USAVA шанує історію своєї країни, а також історію і традиції делегатів з усіх країн світу.

11USAVA вшановує пам'ять

Ми згадали наших вчителів С.В. Аранчія і В.Н. Мітіна та вшанували їх своєю пам'яттю. Справи наших вчителів живуть в нас. Ми побачили Театральну виставу «Остання любов Гетьмана».

12НАГОРОДА ВЕТЕРИНАРНИЙ ЛІКАР РОКУ

Леонид Стоянов1-ша номінація - «За науковий внесок в розвиток ветеринарної медицини дрібних домашніх тварин». Приз вручається за наукові і науково-практичні досягнення в галузі ветеринарної медицини. Леонід Стоянов.


Сергей Ткаченко2-а номінація - «За популяризацію ветеринарних знань». Приз вручається за просвітницьку роботу серед населення, проведення лекцій, написання статей, брошур і книг, виступи на радіо, участь у спеціалізованих телевізійних передачах, ведення рубрик тощо. Сергій Ткаченко.


Мария Щанкина3-тя номінація - «За бездоганне служіння професії і розвиток ветеринарної медицини України». Приз вручається за багаторічне, віддане служіння своїй спеціальності, виховання і передачу досвіду новій плеяді лікарів, за реформування у ветеринарній медицині. Марія Щанкіна.


Максим Диденко4-а номінація - «За милосердне ставлення до тварин». Приз вручається за організацію і проведення заходів, спрямованих на виховання гуманного ставлення і безкорисливу допомогу тваринам. Максим Діденко.


Руслан Исламов5-а номінація - «За розвиток бізнесу в сфері ветеринарної медицини дрібних домашніх тварин». Приз вручається за комерційну діяльність, спрямовану на розвиток вітчизняної ветеринарії, яка забезпечує впровадження досягнень сучасної ветеринарної науки і практики. Руслан Ісламов.


Вячеслав Козловский6-а номінація - «За видатні досягнення в практичній лікувальній роботі дрібних домашніх тварин». Приз вручається за плідну, багаторічну практичну ветеринарну діяльність в сфері обслуговування дрібних домашніх тварин. Владислав Козловський.


13Відгуки про USAVA-конгрес 2017

І знову три чудових дні на щорічному USAVA- конгресі! Дякую організаторам цієї прекрасної можливості поспілкуватися з колегами з різних країн і просто здорово відпочити! Як завжди все супер!

  Інна Макаріна (власник ветеринарної клініки "Рудий кіт" м. Києв)

Щороку їдемо на конгрес і чекаємо чудес! Велике дякую організаторам USAVA конгресу за чудових лекторів, живе спілкування з якими стимулює нас до професійного росту, за веселе дозвілля! Чекаємо наступного року ...

  Галина Мазуркевич

Thanks a lot for the nice pictures and the beautiful congress! The congress was very good and all of you were fantastic!

  Federico Fracassi(доповідач USAVA-конгресу 2017)

Цей Конгрес залишив величезну кількість позитивних вражень .... Наша Ветеринарна Сім'я це великий Клан, який згуртував Владлен Ушаков ... Головне йти вперед і не зупинятися .... ну і як кажуть десантники "Ні хто крім нас" ...

  Марія Щанкіна

Найпозитивніший і нереально крутий захід у ветеринарії!

  Олена Марчук

Ветеринарні лікарі, це сила, дякую організаторам і Полтаві за прийом!

  Вікторія Косинец

Ми намагалися))! Дякую Владлен Ушаков тобі!! Конгрес чудовий))! Заряд бадьорості мною ще не витрачений;))

  Марія Савінкіна (доповідач USAVA-конгресу 2017)

Я буваю на різних конгресах. Але не після якого конгресу я не приїжджаю таким піднесеним як після УСАВА. Що важливо, так це те, що там ми отримуємо не тільки інформацію як правильно лікувати, але і всебічну підтримку, а саме як вести свою справу, як психологічно розвантажуватися, сучасні тенденції в ветеринарії. Дякую велике за такі конгреси.

  Олег Плевінський (доповідач USAVA-конгресу 2017)

Federico Fracassi дав зрозуміти, що ще багато чого варто дізнатися. Один день мало, хочу ще. I hope we will meet with you in summer school of the veterinary endocrinology.

  Євген Шевченко

Дякую величезне організаторам USAVA конгресу! Це були чудові 3 дні, які не хочеться забувати! Море позитивних емоцій)) Дуже шкода, що все закінчилося! Спасибі величезне за можливість навчитися чомусь новому! До нових зустрічей!

  Анастасія Шевчук

На USAVA ми не тільки вчимося, але і розважаємося :-)

  Олена Верещагіна

Wojciech як завжди чудовий! Слухаємо репродукцію із задоволенням)))

  Анна Кондратьєва

отзывы

14Результаты СОЦОПРОСА об USAVA-конгрессе

Результаты СОЦОПРОСА об USAVA-конгрессе

Результаты СОЦОПРОСА об USAVA-конгрессе

Результаты СОЦОПРОСА об USAVA-конгрессе

Результаты СОЦОПРОСА об USAVA-конгрессе

Результаты СОЦОПРОСА об USAVA-конгрессе

Результаты СОЦОПРОСА об USAVA-конгрессе

Ми не стоїмо на місці і вже почали працювати над USAVA-Конгресом 2018, який відбудеться 17-18-19 травня - НАЙМАСШТАБНІШИЙ ФОРУМ 2018 року в Україні з ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ДРІБНИХ ТВАРИН, професіоналізму та БІЗНЕСУ!

Не пропусти 3 дні живого спілкування з провідними спеціалістами ветеринарної медицини України та Світу!

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

USAVA завжди на зв'язку!

+38 050 336 98 10;

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; www.usava.org.ua

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Читати 265 разів
Детальніше в цій категорії: « Акція! Акція USAVA! »

Авторизація

Хто на сайті

На сайті 88 гостей та відсутні користувачі

Підписка на новині

Шановні відвідувачі нашого сайту! Ви можете підписатися на наші новини через форму підписки! Не упустите цю можливість!

Де ми знаходимося:

loading map...
Click item below to move to